Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś

Co oferuje Prywatna Wieś?

Nazwa naszej agroturystyki nie jest przypadkowa. Prywatna Wieś to miejsce, które pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku, wysokich obrotów codziennego życia, stresu i nerwów. Zamiast kolejnych wideokonferencji, maili i spotkań, o poranku przywita Was szum drzew, powiew wiatru i być może szukająca jedzenia sarna przemykająca pod oknami budynków.

Dom Gospodarza

220 metrów, 5 sypialni, 12 osób,
piwnica ze strefa relaksu

Dom Gospodarza to największy budynek w Prywatnej Wsi. Jak przystało na prawdziwy Dom Gospodarza, jest on majestatyczny, przestronny. Dom jest idealną propozycją dla większej rodziny lub grupy przyjaciół, którzy chcąc wspólnie spędzać czas, nie chcą rezygnować z poczucia intymności, które zapewniają im oddzielne, duże sypialnie. Najmniejsza z nich to 20 metrów! Równie duża i komfortowa jest kuchnia, wyposażona we wszystko co konieczne do pełnego gotowania.

Pozostałe wyposażenie Domu Gospodarza, jak również jego bezpośrednie otoczenie, także zapewnia wiele możliwości do relaksu. Kominek w salonie, taras z niepowtarzalnym widokiem na staw.

Nasz największy dom, prócz przestrzeni mieszkalnej posiada również ogromna piwnicę, która w tym sezonie przemieni się w mini strefę SPA i relaksu. Gdzie zmęczeni urokami otaczającej przyrody, możecie Państwo zejść do podziemi i skorzystać z jacuzzi. Pomieszczenie będzie przygotowane w taki sposób, aby Goście po wyjściu z gorącej wody, mogli chwile odpocząć na wygodnych leżakach lub skorzystać z usług masażysty, którego namiary pozostawiamy do Waszej dyspozycji.

Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś

Stodoła

150 metrów, 4 sypialnie, 8 osób

Dom Stodoła to klimatyczny budynek z przestronnym, 50 metrowym salonem, wysokim sufitem sięgającym 2 piętra oraz przytulnej antresoli. Znajdują się na niej 2 prywatne sypialnie oraz przytulny kącik do relaksu. Na jego wyposażeniu jest wygodny fotel oraz bogato wyposażona biblioteczka z książkami. Na parterze znajduje się jeszcze jedna sypialnia oraz dwie łazienki.

Największym atutem Domu Stodoły jest jego duży salon z otwartą przestrzenią, otwartym dużym kominkiem oraz starym kaflowym piecem służącym do wypieków np. chleba czy pizzy. Daje ona nieskończenie wiele możliwości aranżacji i zastosowań. Od rodzinnych spotkań, wspólnego biesiadowania, aż po udane imprezy w gronie przyjaciół i znajomych. Dla każdego gościa wystarczy miejsca! Za zbudowanie odpowiedniego klimatu, sprzyjającemu udanej zabawie, odpowiada cyfrowy rzutnik na ścianie oraz gazowy grill na dużym, zewnętrznym tarasie.

Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś

Warsztat

70 metrów, 2 sypialnie, 6 osób

Dom Warsztat powstał z myślą o czteroosobowej rodzinie lub grupie przyjaciół. Budynek oferuje wszystko co konieczne, aby móc w nim komfortowo odpocząć, nie rezygnując z poczucia prywatności. Zapewnia je osobne wejście oraz dwie oddzielne sypialnie. Goście mają do dyspozycji jedną, bogato wyposażoną łazienkę.

Przemyślana strefa relaksu to obszerny pokój dzienny połączony z wygodnym aneksem kuchennym. Wypoczynek w chłodniejsze wieczory na pewno umili sprawny kominek oraz.... duży zapas drewna :)

Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś

Kryjówka

30 metrów, 1 sypialnia

Mieszkanie, które powstało z myślą o Gościach podróżujących parami, bądź rodzinie z dzieckiem. Przestrzeń zawiera wszystko, co niezbędne. Komfortowe 30m2 daje do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, rozkładaną kanapą i stołem, sypialnię z dużym łóżkiem i rozkładanym fotelem oraz łazienkę z prysznicem. Mieszkanie ma osobne wejście przy Stodole, także nadal przyświeca zasada wolnoć Tomku w Swoim domku...(więcej informacji i zdjęć wiosną 2022).

Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Dom Główny

Miejsce parkingowe dostępne, w pełni wyposażone kuchnie, grill gazowy dla każdego domku.

Podane ceny dotyczą jednej doby za wynajem całego domu.

Na życzenie klienta udostępniamy

Łóżeczko turystyczne

Wanienka do kąpieli dla dziecka

Krzesełko do karmienia

Żelazko z deską do prasowania

Dodatkowe łóżka (dodatkowo płatne)

* Minimalny czas wynajmu domu w sezonie to 5 dni. Sezon rozumie się od 15 czerwca do 15 września. Kwestie wynajmu i ilości dni dogadywane indywidualnie pod numerem telefonu strong +48 796 299 484

** Minimalny czas wynajmu domu poza sezonem to 3 dni. Okres poza sezonem rozumie się od 15 dnia września do 15 czerwca z wyłączeniem:

  • Świąt Bożego Narodzenia,
  • Sylwestra,
  • Świąt Wielkanocnych,
  • Długiego weekendu majowego,
  • Weekendu Czerwcowego (Boże Ciało).

W w/w terminach cena ustalana indywidualnie pod nr tel: strong +48 796 299 484

*** Rezerwacja wstępna wygasa w przypadku nie wpłynięcia zadatku w całości w ciągu 3 dni od dnia dokonania rezerwacji wstępnej, na wskazany rachunek bankowy:
Bank Polskiej Spółdzielczości: 77 1930 1943 3470 0441 2836 0001

Wysokość zadatku wnoszonej na poczet pobytu wynosi 30% opłaty za cały okres, którego dotyczy rezerwacja. Pozostała kwota winna być dokonana w pierwszym dniu pobytu przy odbiorze kluczy od Domu lub przed przyjazdem na konto bankowe.

Regulamin

Właściciel Domu przeprasza za prawniczy ton niniejszego Regulaminu jednakże mały promil Gości wymaga jasnych zasad i norm prawnych podczas swojego pobytu w Domu.

Informacje kontaktowe

Jeśli Państwo są zainteresowani naszą ofertą, bądź chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Wyrażenie zgody jest obowiązkowe