Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś

Wiejskie rozmaitości

Prywatny kucharz

Nasi Goście często przyjeżdzają w dużych grupach, co wiąże się z gotowaniem w garach jak p.Gessler w Kuchennych rewolucjach ... Jeśli nie czują Państwo takich kulinarnych przyjemności, współpracujemy z kucharzem, który po uzgodnieniu menu przyjedzie na miejsce z gotowymi produktami i poda przepyszne dania. Państwu w obowiązku pozostanie jedynie degustacja i rozpieszczanie kubków smakowych :)

(Usługa dodatkowo płatna)

Masażysta

Jeżeli poszukujecie Państwo chwili relaksu i odprężenia bez wychodzenia z domu, to ta oferta będzie idealna! Przecież każdemu z Nas należy się przerwa od codzienności...dlatego oferujemy kontakt do człowieka o złotych rękach, który na życzenie Gości przyjedzie i wykona masaż w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni.

(Usługa dodatkowo płatna)

Animatorka dla dzieci

Planujecie urlop z dziećmi? Chcecie aby oprócz eksplorowania otaczającej przestrzeni, miały zapewnioną inną rozrywkę? Współpracujemy ze sprawdzonymi animatorkami dla dzieci. Młodzież będzie bawić się w najlepsze, a rodzice w tym czasie, bez wyrzutów sumienia maja czas dla siebie :)

(Usługa dodatkowo płatna)

Usługa Barmańska

Niejednokrotnie Prywatna Wieś była świadkiem ważnych życiowych wydarzeń naszych Gości. Mieliśmy wesele, urodziny, chrzciny, rocznice ... aby w odpowiednim klimacie uczcić te wyjątkowe chwile, proponujemy wynajem profesjonalnych barmanów, którzy wg indywidualnych preferencji ugoszczą podniebienia wymyślnymi drinkami.

(Usługa dodatkowo płatna)

Informacje kontaktowe

Jeśli Państwo są zainteresowani naszą ofertą, bądź chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Wyrażenie zgody jest obowiązkowe