Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś
Prywatna Wieś

Wyjedź z domu poza miasto. Wyjedź daleko, gdzie czeka niezmącona natura i przyroda.

Poznaj miejsce, w którym złapiesz oddech, usłyszysz ciszę i odizolujesz się od negatywnych bodźców.

Prywatna Wieś – poznaj naszą agroturystykę z bliska

Przed każdą podróżą należy się do niej przygotować. Tak będzie i tym razem, mimo że na początek zapraszamy Cię do podróży online. Zwiedzisz z nami Prywatną Wieś i dowiesz się o niej wielu ciekawych faktów. Wierzymy że zachęci Cię to by nas odwiedzić.

Zanim zaczniesz, przygotuj sobie kubek kawy, wycisz telefon i usiądź wygodnie. Rozpoczynamy podróż do miejsca, które istnieje od bardzo dawna.

Są na świecie miejsca, ukryte przed ludzkim wzrokiem. Ich znalezienie wymaga pewnej wiedzy i cierpliwości. Tym, którym się to uda, odwdzięczają się pełnią swojego uroku i magii. By do tych miejsc dotrzeć, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Również u nas są rozrzucone po całym kraju. Jedno z nich to Prywatna Wieś.

Dom Stodoła

Kim jesteśmy?

  • Siedlisko agrarystyczne Prywatna wieś zostało założone przez przyjaciół którzy pielęgnują w sobie pasje do podróżowania, odkrywania i degustowania. Smakujemy świat, ten daleki jak i bliski każdemu z nas.
Rezerwacja
Dom „Mały”, 70 metrów, 2 sypialnie

Informacje kontaktowe

Jeśli Państwo są zainteresowani naszą ofertą, bądź chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Wyrażenie zgody jest obowiązkowe