Slajda
Slajda
Slajda
Slajda
Slajda
Slajda

Wyjedź z domu poza miasto. Wyjedź daleko, gdzie czeka niezmącona natura i przyroda.

Poznaj miejsce, w którym złapiesz oddech, usłyszysz ciszę i odizolujesz się od negatywnych bodźców.

Prywatna Wieś – poznaj nas z bliska

Przed każdą podróżą należy się do niej przygotować. Tak będzie i tym razem, mimo że na początek zapraszamy Cię do podróży online. Zwiedzisz z nami Prywatną Wieś i dowiesz się o niej wielu ciekawych faktów. Wierzymy że zachęci Cię to by nas odwiedzić.

Zanim zaczniesz, przygotuj sobie kubek kawy, wycisz telefon i usiądź wygodnie. Rozpoczynamy podróż do miejsca, które istnieje od bardzo dawna.

Są na świecie miejsca, ukryte przed ludzkim wzrokiem. Ich znalezienie wymaga pewnej wiedzy i cierpliwości. Tym, którym się to uda, odwdzięczają się pełnią swojego uroku i magii. By do tych miejsc dotrzeć, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Również u nas są rozrzucone po całym kraju. Jedno z nich to Prywatna Wieś.

Dom Stodoła

Kim jesteśmy?

  • Siedlisko Prywatna Wieś zostało założone przez dwóch przyjaciół, którzy pielęgnują w sobie pasje do podróżowania, odkrywania i degustowania. Smakujemy świat, ten daleki jak i bliski każdemu z nas.
Rezerwacja
Dom „Mały”, 70 metrów, 2 sypialnie

Długo szukaliśmy miejsca, w którym będziemy mogli stworzyć coś pięknego i wyjątkowego. Miejscowość Mierki nie została wybrana przypadkowo. Czyste powietrze, brak przemysłu, otoczenie jezior i lasów, a także wygodny dojazd z każdej części Polski. Kiedy zobaczyliśmy to miejsce, od razu wiedzieliśmy że to „to”.

Michał

Zapalony miłośnik podróżowania motocyklem po Europie. Ze wszystkich miejsc poza Polską, najbardziej ukochał sobie Skandynawię. Tutejsze lasy otaczające Prywatną Wieś, są dla niego namiastką i wspomnieniem skandynawskich leśny ostępów.

Bartek

Wielbiciel aktywnego stylu życia i odkrywania nowych miejsc. Zwolennik podróżowania na własną rękę i unikania komercji. Wolne chwile lubi poświęcać rodzinie i bliskim, pielęgnując łączące ich więzi. Wierzy w to że szczęśliwe życie zawdzięczamy ludziom, a nie rzeczom.

Informacje kontaktowe

Jeśli Państwo są zainteresowani naszą ofertą, bądź chcielibyście uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Pole obowiązkowe

Wyrażenie zgody jest obowiązkowe